Як заощаджувати в опалювальний сезон 2021-2022?

Чим ближче сезон, тим більше українці бояться скільки ж цього року доведеться платити за комунальні послуги.

Власники приватних будинків у кращому становищі, можуть самі регулювати подачу тепла і зрештою обрати най економніший варіант опалення.

Раніше найдешевшим було електричне опалення, тож люди масово скуповували електричні котли, бо господарствам на електриці ще й знижку давали. Але цього сезону після зростання тарифів опалювати будинок електрикою стало вдвічі дорожче, ніж газом. Водночас подорожчали і дрова і пелети, тож чим найвигідніше опалювати приватний будинок розберемо нижче.

Ще років 5 назад всі без виключення обирали опалення оселі електрикою, підключення до газу було набагато дорожче та й тариф електроенергії,  здавався економнішим. Будинки які споживали менше 3 тис. кВт платили вдвічі менше і найхолодніший місяць обходився у 2-3 тис. грн.
Цього року переваги закінчились, ціни на електрику зросли вдвічі, всі пільги скасували і по прогнозам на цей сезон оплата за опалення складатиме до 5 тис. грн в місяць. Якщо з підігрівом води можна заощаджувати, використовуючи нічний тариф можна бойлер включати тільки вночі. Наприклад, можна використати навіть автоматичне реле яке в 23:00 включається і о 7:00 виключається. Але опалювати будинок лише в ночі, а вдень мерзнути – безглуздо.

Найліпший варіант це комбінувати газ та дрова, воду можна підігрівати газом, а будинок дровами. Так виходить на третину дешевше. Треба пам'ятати, що димар потрібно чистити на початку і в кінці опалювального сезону. Для економії дрова можна купувати влітку, також для економії палива та тепла в житловому приміщенні можна викликати енерго-аудитора, це коштує від 3 тис. грн. Фахівець розкаже як правильно утеплити будинок і заощадити тепло. Професійно утеплений будинок економить шалену кількість коштів.
Останнім часом все більшу популярність на українському ринку набувають – булерьяни. Вони мають високий ККД, економічні, мають сучасний дизайн і працюють на відходах деревообробної продукції. Замовити булерьян ви можете на сайті виробника «Vesuvi».

Покупцеві продукції "Vesuvi" можна проконсультуватися по номеру:

(067) 921-95-30

(050) 913-79-35

Або просто залиште заявку на сайті. Ми зв'яжемося з Вами так швидко, як тільки зможемо.


Поделитесь:


Напишите коментарий