Де придбати печі для лазні? Телефонуйте нам! Ми допоможемо

Сьогодні ті, хто є власником власного котеджу, заміського будинку чи дачі, мають можливість, обравши на ринку опалювального обладнання вже готову конструкцію, купити піч для лазні. Питання "де?" в даному випадку не актуальне, оскільки у нас Ви можете знайти найширший асортимент цієї продукції. Сучасні печі-кам'янки нітрохи не поступаються своїм історичним побратимам, володіючи при цьому найвищим ступенем безпеки і поєднуючи в собі їхні найкращі якості. За способом споживання витратних матеріалів печі поділяють на дров'яні та електричні. Останні користуються попитом там, де є постійне джерело живлення. Щодо дров'яних печей, то своє широке застосування вони отримали в лазнях заміських будинків. Кожен із видів має свої переваги, а вже яку саме купити піч для лазні вирішуйте самі.

 Дров'яна банна піч – данина історичним традиціям.


Її сучасний аналог удосконалено такими технічними параметрами та характеристиками:

При виготовленні пристрою використовується жаростійка сталь – тонкий, дуже міцний матеріал, що дозволяє отримати швидке нагрівання приміщення. За рахунок термін експлуатації печі збільшується в кілька разів.

Передбачено можливість подавання пари від кам'яної площини.

Зручне довга топка.

Міцний чавунний колосник.

Виносний паливний канал – надійний та зручний.

 Тим, хто вирішив купити піч для лазні, необхідно знати, що сучасні пристрої можуть оснащуватися каналами подачі вторинного повітря і світлопроникним екраном, який дозволяє спостерігати за тим, що відбувається всередині. Для цього тепер немає необхідності час від часу відчиняти дверцята топки, щоб побачити, чи дрова прогоріли.

Висувний зольник істотно полегшує видалення золи, а захисні та декоративні покриття надають банній печі акуратного завершеного вигляду, гармонійно вписуючи її в загальний інтер'єр приміщення. Крім того, режим експлуатації банних печей передбачає їхній відкритий або закритий тип. Моделі відкритого типу краще для маленької сімейної лазні, т.к. вони при швидкому нагріванні так само швидко остигають. Печі закритого типу - найбільш підходящий варіант для тих, хто вважає за краще приймати у себе багато гостей.

 

Основні експлуатаційні характеристики

При виборі конкретної моделі банного пічного обладнання зверніть увагу на його експлуатаційні характеристики. Конструкція повинна бути не тільки компактною та зручною, але й, що найголовніше, пожежобезпечною. А також виключати можливість отримання опіків при дотику до неї. Працездатність пристрою забезпечується його потужністю. Саме цей параметр дозволяє проводити одночасне прогрівання банного приміщення, нагрівання води та просушування парної. Потужність визначається обсягом парильні та матеріалом, з якого побудована лазня.

 Ми допоможемо вам вибрати та купити піч для лазні

І якщо Ви досі не визначилися, де купити печі для лазні, ми з радістю допоможемо Вам! У нас ви завжди знайдете широкий вибір висококласного надійного обладнання. Тут Вас порадує не лише чисельний асортимент потрібного товару, а й приємні ціни. З легким паром!


Піч для бані Ви можете купити на сайті компанії «Vesuvi» (vesuvi-pechi.com.ua). Ми пропонуємо вам піч для бані за приємними цінами. Наші фахівці не тільки реалізують опалювальні прилади, а й завжди готові проконсультувати вас щодо догляду за піччю. З компанією «Vesuvi» ваша піч даруватиме вам тільки тепло і ніяких проблем.

 

Покупцеві продукції "Vesuvi" можна проконсультуватися за номером:

(067) 921-95-30

(063) 168-39-79

(095) 921-42-84

Або просто залиште заявку на сайті. Ми зв'яжемося з Вами так швидко, як тільки зможемо.


Поделитесь:


Напишите коментарий