ua ru

Найпоширеніші міфи про лазню

Банні процедури давно вже перестали бути способом очищення тіла. Сьогодні це чудовий метод підняти настрій, зміцнити здоров'я та просто приємно провести час. Проте, досі навколо лазні витає безліч міфів, які не відповідають дійсності.

 

Ходити в лазню в теплу пору року шкідливо

Багато хто переконаний, що літні лазневі процедури небажані, проте дійсність прямо протилежна цьому твердженню. По-перше, влітку набагато сильніше забиваються пори, адже ми ходимо у відкритому одязі. По-друге, в теплу пору року наша шкіра піддається впливу УФ-променів, і необхідно позбавлятися продуктів розпаду, що з'являються. Не варто відмовляти собі в задоволенні відвідувати лазню будь-якої пори року, особливо сонячним літом!

 

Ходити в лазню можна не частіше ніж 1 раз на тиждень

Це переконання виникло тому, що така частота є оптимальною для організму. Однак, якщо Ви паритиметеся частіше, жодних негативних наслідків не буде. Якщо Вам подобається процес та є достатньо вільного часу для відвідування лазні кілька разів на тиждень – на здоров'я!

 Воду у лазні потрібно бризкати на камені

Багато хто впевнений, що це правильно, але насправді така процедура має вражаючий візуальний ефект, але не більше. Камені в лазні розжарюються до 200 градусів Цельсія, і бризки води з них випаровуються миттєво, просто створюючи задуху у приміщенні.

 

Якщо Ви хочете, щоб корисні речовини, які вода вбере з натуральних віників, опинилися у повітрі, необхідно бризкати воду на стіни та лавочки. У цьому випадку рідина випаровуватиметься поступово, віддаючи всі ефірні та мінеральні речовини.

 

У період вагітності паритися у лазні не можна

Це переконання не має жодних підстав. Такий міф склався внаслідок того, що багато хто вважає за необхідність натоплювати лазню до краю. Насправді оптимальна температура повітря в парилці має становити не більше 60 градусів за Цельсієм. Аналогічною має бути і вологість у приміщенні – 60%. У цьому випадку лазневі процедури не завдадуть жодної шкоди, а будуть тільки корисними, у тому числі і для жінок у період вагітності.

 У лазні потрібно пити лише холодну воду

Багато хто переконаний, що так набагато простіше втамувати спрагу. Дійсно, у лазні необхідно пити якомога води, адже в парилці у нас відбувається інтенсивне потовиділення – організм втрачає багато вологи.

 

При цьому, вживати холодну, тим більше газовану воду, в жодному разі не можна. Різниця температур призводить до того, що організм витрачає багато енергії, щоб зігріти холодну воду у шлунку. Судини і так розширюються під впливом високої температури повітря, а занадто холодна вода може завдати істотної шкоди судинній сітці шлунку.

 

Тому в лазні оптимально вживати теплу воду, а краще – натуральні морси чи трав'яні чаї.

 

Також у парилці слід відмовитися від вживання спиртного – це серйозне навантаження на організм.

Відвідуйте лазню в задоволення, дотримуйтесь актуальних рекомендацій і будьте здорові!


Піч для бані Ви можете купити на сайті компанії «Vesuvi» (vesuvi-pechi.com.ua). Ми пропонуємо вам піч для бані за приємними цінами. Наші фахівці не тільки реалізують опалювальні прилади, а й завжди готові проконсультувати вас щодо догляду за піччю. З компанією «Vesuvi» ваша піч даруватиме вам тільки тепло і ніяких проблем.

 

Покупцеві продукції "Vesuvi" можна проконсультуватися за номером:

(067) 921-95-30

(063) 168-39-79

(095) 921-42-84

Або просто залиште заявку на сайті. Ми зв'яжемося з Вами так швидко, як тільки зможемо.


Поделитесь:


Напишите коментарий