ua ru

Що таке паливні брикети?

Брикети – це найвигідніший, найдешевший вид палива для печей, котлів та інших установок на твердому паливі.

Робляться вони з деревних відходів, тобто простою мовою, деревні брикети можна назвати пресованною тирсою. І не просто пресовані. В обов'язковому порядку при виробництві брикетів є етап сушіння. Завдяки цьому вологість брикетів лише 4-8 відсотків (втричі менша, ніж вологість дров). Це одна з причин, через яку тепловіддача брикетів вище за тепловіддачу дров.
Не даремно брикети ще називають «євродровами». Правильної форми, акуратно упаковані, брикети зручні у зберіганні та експлуатації. Зберігати їх рекомендовано в сухому місці, далеко від вологості та вологи.

    Якщо ви любите порядок, брикети і в цьому стануть вашим союзником. Після їх згоряння золи практично не залишається. Зольність брикетів у 20 разів менша, ніж зольність вугілля, тоді як тепловіддача деревних брикетів дорівнює тепловіддачі вугілля антрациту.

Горять брикети близько чотирьох годин. Євродрова безпечні, не стріляють, не іскрять, горять красиво та повільно, тому ідеально підходять не тільки для печей, а й для камінів. Крім того, при пресуванні брикетів не використовують будь-які смоли та клеї. Для зв'язування використовується натуральна речовина, яка отримується з клітин рослин: лінгін. Тому брикети виділяють менше сажі, і менше забруднюють димар.
    Якщо говорити про необхідну кількість брикетів, один кубометр брикетів замінює приблизно три кубометри дров. Тобто і тут брикети вигідно відрізняються. Та й горять вони втричі довше, ніж звичайні дрова.

    Також при згорянні брикетів практично не виділяється чадний газ. А якщо й виділяється, то в невеликій кількості, у 50 разів менше, ніж при згорянні вугілля.

 З усього перерахованого вище, переваги використання брикетів очевидні.

    Залишається тільки подолати страх новизни, і просто раз випробувати брикети на практиці. Після цього ви зможете сформувати про них власну думку: не нав'язане, не з чуток і не з чуток.


Брикети Ви можете купити на сайті компанії «Vesuvi» (vesuvi-pechi.com.ua). Ми пропонуємо вам брикети за приємними цінами. Наші фахівці не тільки реалізують опалювальні прилади, а й завжди готові проконсультувати вас щодо догляду за піччю. З компанією «Vesuvi» ваша піч даруватиме вам тільки тепло і ніяких проблем.

 

Покупцеві продукції "Vesuvi" можна проконсультуватися за номером:

(067) 921-95-30

(063) 168-39-79

(095) 921-42-84

Або просто залиште заявку на сайті. Ми зв'яжемося з Вами так швидко, як тільки зможемо.

 


Поделитесь:


Напишите коментарий