ua ru

Підведемо підсумки 2021 року!

2021 підходить до кінця і час підбивати підсумки ще одного непростого року, який увійде в історію, не тільки нашої компанії, а й загалом людства.


Успіхи цього року:

• Ми стали лідерами з продажу опалювальної техніки та мангалів в Україні.

• На постійній основі брали участь в тендерній закупівлі в тематиці: Печі непобутового призначення.

• Запустили у виробництво нову продукцію – турбо булер’яни

 Тож тепер по порядку:


  •       Ми лідери з продажу дров'яних печей та мангалів.

Компанія VESUVI Pechi співпрацює з найбільшими маркетплейсами країни, є експортером до європейських країн, країн США та ін.

Незважаючи на те, що турбо булер’яни є новою продукцією для наших споживачів, вони стали досить популярними. Ми виготовляємо турбо булер’яни для опалення приміщень із перегородками, теплиць, виробничих ангарів складної конструкції за рахунок примусової конвекції повітря.

Серед печей найпопулярнішою моделлю став турбо булер'ян Canada та Vesuvi типу 05. У нас ви можете купити булер'ян з варильною поверхнею, вибрати піч із захисним кожухом та зі склом чи глухою дверцею. А печі для лазні та сауни точно зроблять вашу парну найстильнішою.

   •        Ми потягом року брали участь в тендерній закупівлі в тематиці: Печі непобутового призначення.

В одному з останніх тендерів ми стали переможцями і забезпечили Військову академію міста Одеса, печами непобутового призначення. Нам довіряють і співпрацюють з нами не тільки через низьку ціну , а також через відповідну якість нашої продукції.

 

Усвідомлюючи всю складність в процесі рівномірного опалення помешкань, нам потрібно було думати про комфорт наших клієнтів, які потребують опалення приміщень з великими кубатурами. Таким чином, народилася ідея запуску нової продукції для VESUVI Pechi – турбо булер’ян. Тепер купити турбобулер’ян в Україні ви можете у нас, та не тільки в Україні. Втілимо в життя будь-які ваші фантазії.
Ми завжди відкриті до співпраці та нових цікавих пропозицій. Щодня ми намагаємося бути кращими для вас, хочемо рости і розвиватися, тому, якщо у вас є будь-які побажання чи пропозиції – Welcome!


Піч Ви можете купити на сайті компанії «Vesuvi» (vesuvi-pechi.com.ua). Ми пропонуємо вам піч за приємними цінами. Наші фахівці не тільки реалізують опалювальні прилади, а й завжди готові проконсультувати вас щодо догляду за піччю. З компанією «Vesuvi» ваша піч даруватиме вам тільки тепло і ніяких проблем.

 

Покупцеві продукції "Vesuvi" можна проконсультуватися за номером:

(067) 921-95-30

(063) 168-39-79

(095) 921-42-84

Або просто залиште заявку на сайті. Ми зв'яжемося з Вами так швидко, як тільки зможемо.

 


Поделитесь:


Напишите коментарий