Печі на дровах: плюси

1. Це красиво

Магію живого полум'я складно переоцінити: вогонь у каміні чи печі – це те, що зазвичай відрізняє міську квартиру від приватного будинку. Відмовившись від пічного опалення, ми багато чого себе залишаємо – насамперед особливої ​​атмосфери та комфортного мікроклімату. Причому цей мікроклімат живе майже у кожного з нас у генетичній пам'яті – адже багато поколінь наших предків жили під час пічного опалення.
2. Комфортний мікроклімат

Конвекційні обігрівачі швидко зігрівають вологе повітря, у приміщенні стає душно. У той час як дров'яна піч робить комфортне для людини променисте тепло: повітря, що надходить з вулиці, бадьоро прохолодне, насичене киснем, а предмети обстановки - теплі на дотик.

Вологість повітря у заміському будинку постійно вища, ніж у міській квартирі на середньому поверсі. Дров'яна піч дозволяє швидко осушити будинок у дощове міжсезоння, вигнавши з нього вогкість. У будинку, який регулярно протоплюється, немає місця затхлості та грибкової цвілі.
3. Довге тепло

У сучасних будинках, орієнтованих на низьке енергоспоживання, стіни тонкі та легкі, а вікна та двері – герметичні. Комфортний повітрообмін у такому будинку часто приноситься в жертву енергозбереженню: якщо почати провітрювати приміщення, відчиняючи вікна та двері, вони охолонуть майже миттєво.

За наявності припливної вентиляції цегляна піч або опалювальний щиток стають ще й ефективною системою витяжної вентиляції та тепловим акумулятором, що згладжує разові стрибки та добові перепади температури.

Пічне опалення в каркасному або дерев'яному будинку, розрахованому на постійне проживання, значно підвищує комфорт. Такий тепловий акумулятор знижує навантаження на системи водяного та електричного опалення.
4. Економічність

Пічне опалення дозволяє знизити залежність від монополістів-постачальників енергоносіїв: електроенергії та газу. До того ж дрова в багатьох українських регіонах - економічний і екологічний енергоносій.

Дешевизна та екологічність дров'яного палива обумовлені простотою заготівлі та коротким логістичним ланцюжком (з лісу, з найближчою санітарною вирубкою). Для доставки дров не потрібні спецтранспорт, трубопровідні системи та інша інфраструктура, будівництво та обслуговування якої – серйозне навантаження на екосистему.
Піч Ви можете купити на сайті компанії «Vesuvi» (vesuvi-pechi.com.ua). Ми пропонуємо вам піч за приємними цінами. Наші фахівці не тільки реалізують опалювальні прилади, а й завжди готові проконсультувати вас щодо догляду за піччю. З компанією «Vesuvi» ваша піч даруватиме вам тільки тепло і ніяких проблем.

 

Покупцеві продукції "Vesuvi" можна проконсультуватися за номером:

(067) 921-95-30

(063) 168-39-79

(095) 921-42-84

Або просто залиште заявку на сайті. Ми зв'яжемося з Вами так швидко, як тільки зможемо.

 


Поделитесь:


Напишите коментарий