Вимоги для безпечної експлуатації печі для бані

При установці печі для безпечної експлуатації необхідно дотримуватися наступних вимог:

• Піч встановлюється на кронштейн з негорючого матеріалу (цегла на розчині) висотою приблизно 100 мм. Якщо піч розміщується на дерев’яній підлозі, висота цегляної кладки повинна бути не менше 250 мм. Перед дверцятами топки необхідно поставити сталеву пластину розміром не менше 500х700 мм.

• Кут печі слід обкласти непустотілою цеглою від основи до стелі розчином.
• Відстань між піччю та дерев’яною поверхнею має бути не менше 1 м. Стелю над піччю необхідно захистити від високої температури металевою пластиною розміром не менше 700х700 мм. Якщо стеля обшита, то вагонку з-під листа потрібно вирізати, залишивши тільки по 1 см, щоб закріпитися до вагонки. На поверхні листа з боку горищного перекриття розташувати базальтову вату.

• Для утеплення стін використовуйте тільки негорючі матеріали. Обшивка парилки повинна здійснюватися тільки деревом листяних порід (тополя, липа, тополя тощо), оскільки деревина сосни схильна до тепла і самозаймання.

• Парна повинна бути обладнана термометром з верхньою межею вимірювання не менше 110 С.
При монтажі сталевого димоходу необхідно дотримуватись таких умов:


1. Металевий димар можна прокладати через перекриття за умови, що для обробки використовуються негорючі матеріали (непустотіла цегла), а розмір не менше 0,51м.

2. Відстань між кінцем димоходу та стіною має бути не менше 0,7 м, й закінчуватися спрямованим нагору патрубком довжиною не менш 0,5 м.

3. Димохід повинен бути вертикальним або похилим, кут відхилення від вертикалі не повинен перевищувати 30 градусів, а відступ – не більше 1 метра.

При установці печей навколо подовженої частини топки робиться цегельне оброблення нагору не менш – 1 м., у сторони не менш – 0,25 – 0,3 м.

У разі виведення металевого димоходу у вікно (коли вікно не має решітки) замість обробки потрібно вставити покрівельний лист дахового листа, розмір не менше трьох діаметрів димоходу.
Піч для бані Ви можете купити на сайті компанії «Vesuvi» (vesuvi-pechi.com.ua). Ми пропонуємо вам піч за приємними цінами. Наші фахівці не тільки реалізують опалювальні прилади, а й завжди готові проконсультувати вас щодо догляду за піччю. З компанією «Vesuvi» ваша піч даруватиме вам тільки тепло і ніяких проблем.

 

Покупцеві продукції "Vesuvi" можна проконсультуватися за номером:

(067) 921-95-30

(063) 168-39-79

(095) 921-42-84

Або просто залиште заявку на сайті. Ми зв'яжемося з Вами так швидко, як тільки зможемо.

 


Поделитесь:


Напишите коментарий