Дров'яна піч Vesuvi - нюанси використання

         Дров'яна піч - одна із найстаріших форм опалення, надійність якої не піддається сумніву і в наш час. Цей вкрай ефективний пристрій традиційно займав чинне місце у будинку, аж до появи сучасного централізованого опалення та електроприладів. Печі використовувалися не тільки для обігріву будинку, але й для приготування їжі для сім'ї.

         У наш час деякі активно використовують печі для приготування їжі, оскільки їх замінило сучасне обладнання; Але факт залишається фактом, що ці пристрої є одним із найефективніших засобів опалення будь-якого будинку. Крім того, вони дозволяють найкраще використовувати оновлюване та недороге джерело енергії для опалення. У цій невеликій статті ми розберемося, як печі-каміни Vesuvi працюють насправді. Завдяки цьому, коли Ви встановите у себе вдома нову піч від українського бренду Vesuvi, Ви точно знатимете, що відбувається всередині пристрою і що дозволяє отримувати тепло, таке приємне і привабливе зайти в будинок.
Необхідність подачі повітря

          Люди часто плутають дров'яну піч та камін. Насправді, це зовсім не те саме. Тепло, що надходить від печі, дає кращий ефект, ніж тепло від каміна, оскільки всередині пристрою є пристрій, що дозволяє контролювати кількість повітря, що надходить. Навпаки, у відкритий камін потік повітря, необхідний підтримки горіння, зазвичай, надходить зсередини будинку, з лицьового боку пристрою. У печах Vesuvi  повітря надходить через димохід, а пристрій для вентиляції забезпечує видалення диму через димохід, попереджаючи надходження диму всередину будинку. Звичайно ж, для цього необхідно регулярно прочищати димар.

          Піч Vesuvi працює таким чином, що кількість повітря, що надходить до неї, регулюється. Повітря, що надходить, має величезне значення, оскільки при припиненні його подачі горіння не буде підтримуватися, і полум'я просто згасне. У будь-якій моделі Vesuvi Ви знайдете регулювальну заслінку. Заслінка відкривається повністю, що дозволяє досягти максимального потоку повітря і досягти, тим самим, максимальної спеки. Прикрита заслінка дозволяє зменшити кількість тепла, що надходить, і силу полум'я.
Димовидалення

          Не найпростіше завдання – утримати все тепло всередині агрегату. Підведення свіжого повітря в топку, щоб горіння підтримувалося, це лише частина всього процесу. Адже нагріте повітря має кудись виходити. У деяких сучасних дров'яних печах є повітродувний пристрій, що дозволяє виводити частину тепла до приміщення, що підвищує загальну ефективність роботи опалювального агрегату. Але надлишкове повітря все одно має видалятися із приміщення. В іншому випадку вся система являтиме собою не що інше, як джерело небезпеки займання.

          Нагріте повітря природно піднімається, тому у звичайному димарі передбачається простір для диму та невикористаного повітря, які мають бути виведені з будівлі. У деяких будинках із старішими моделями димоходів потрібне використання труби, вставленої в димохід (циліндрична частина труби). Це дозволяє легко проводити чищення труби, завдяки чому дим виводиться як слід. Якщо всередині будівлі немає димоходу, то фахівець із монтажу Вам його встановить. Димарі можуть або безпосередньо виходити зі стелі, або проходити через невеликий отвір у стіні будинку, залежно від характеристик печі та вимог, продиктованих конструкцією самої будівлі.
Тепер Ви знаєте, як функціонують дров'яні печі Vesuvi

           Ви зможете відчути приємні емоції, коли одна з таких печей з'явиться у Вас вдома. Навіть якщо у Вас вдома використовуються сучасні форми опалення, такі як система центрального опалення, дров'яна піч українського виробника Vesuvi – це розумне вкладення коштів. Цей пристрій дозволить зменшити суми Ваших рахунків за опалення, і він життєво необхідний для опалення будинку в періоди, коли відбуваються перебої з подачею електроенергії. Дров'яна піч Vesuvi  може використовуватись у кожному будинку, і навіть якщо Ваш будинок має надто малі розміри, то ми легко підберемо агрегат спеціально під Ваші потреби.


Любу піч Ви можете купити на сайті компанії «Vesuvi» (vesuvi-pechi.com.ua). Ми пропонуємо вам дров'яну піч за приємними цінами. Наші фахівці не тільки реалізують опалювальні прилади, а й завжди готові проконсультувати вас щодо догляду за піччю. З компанією «Vesuvi» ваша піч даруватиме вам тільки тепло і ніяких проблем.

 

Покупцеві продукції "Vesuvi" можна проконсультуватися за номером:

(067) 921-95-30

(063) 168-39-79

(095) 921-42-84

Або просто залиште заявку на сайті. Ми зв'яжемося з Вами так швидко, як тільки зможемо.

 


Поделитесь:


Напишите коментарий