Печі тривалого горіння для дачі

В останні роки опалювальне обладнання змінилося до невпізнання та перетворилося на досить вишуканий елемент інтер'єру. Нехай це і здається дивовижним, проте сьогодні буржуйка виступає не тільки в ролі приладу, здатного підтримувати в приміщенні оптимальний температурний режим, але й надати новий образ інтер'єру.

З цієї причини збільшується кількість бажаючих обладнати свій заміський будинок таким приладом, як буржуйка. Однак головною проблемою є правильний вибір відповідної моделі. Для прийняття правильного рішення потрібно знати, які параметри слід враховувати, розглядаючи різні варіанти цього устаткування.


Печі тривалого горіння для дачі

Якщо дача призначена для проживання в літні місяці, а взимку практично не використовується, власнику не потрібно думати про встановлення дров'яної печі. Адже з їх допомогою неможливо досягти гарного прогріву приміщення. Крім того, щоб забезпечити хорошу протопку, людина повинна контролювати процес горіння протягом не менше 2-3 годин. З цієї причини краще зупинити вибір на дачних печах тривалого горіння.
Відмінність печей тривалого горіння від звичайних

Серед особливостей, які мають такі печі, основний слід назвати їх принцип роботи, який вказує їх назва. Такі печі можуть працювати як мінімум 5 годин, що зумовлено їх конструкційним виконанням.

• Якщо власник залишить таку піч без контролю, він ризикує своїм майном і безпосередньо заміським будинком. З цієї причини так чинити можна лише за умови вирішення питання із пожежною безпекою. Домогтися цього можна, якщо сама піч вже буде оснащена відповідним захистом.

• Особливістю печі тривалого горіння є наявність у конструкції великої топки, яку доповнює дверцята з широким отвором. Завдяки цьому з'являється можливість завантаження за один прийом максимальної кількості палива.

• Певні особливості конструкції таких печей зумовлюють той факт, що ці моделі можуть експлуатуватися протягом більш тривалого часу, ніж аналогічні апарати. До того ж такі печі функціонують без водяних труб. Тому при використанні печей тривалого горіння в зимовий період дуже малоймовірно, що в цей час відбудеться їхня поломка.


Нюанси встановлення печей та правила безпеки

Якщо перед вами постало завдання зі збирання та монтажу печі тривалого горіння, то найкращим рішенням буде доручити цю роботу кваліфікованим фахівцям. Детальне рішення дозволить вам уникнути багатьох проблем, пов'язаних із обслуговуванням та ремонтом цього агрегату.

Однак навіть у тому випадку, якщо ви приймете правильне рішення і запросите професіонала, який займатиметься установкою печі, все ж таки вам необхідно мати певні знання і мати уявлення про те, які вимоги безпеки повинні неухильно дотримуватися:

• при виборі місця розміщення не рекомендується встановлювати її в безпосередній близькості з легкозаймистими предметами. Це з тим, що під час роботи поверхню печі розігрівається дуже високої температури;

• найчастіше для зведення дачних та заміських житлових будівель використовують такий матеріал, як дерево. З цієї причини будь-які предмети, які знаходяться на незначному віддаленні від печі, повинні передбачати спеціальні ізолюючий шар на основі вогнетривкого матеріалу. Скажімо, для цього можна використовувати азбестові плити.
Значення димоходів в експлуатації печі

Димар є важливим елементом, на який необхідно звертати дуже велику увагу. Насамперед це стосується тих власників, які збираються самостійно встановлювати буржуйку для тривалого горіння. Якщо буде порушено технологію монтажу димоходу, то це підвищує ризик його передчасного виходу з ладу та утворення конденсату, який змішається з сажею на ділянках, де є стики.

З цієї причини, щоб дотриматися всіх правил грамотного монтажу, необхідно перед початком роботи ознайомитися з технологією складання. Якщо викласти основну суть цих робіт, основні дії полягають у розміщенні верхньої труби в нижній. Діючи таким чином, ви зможете створити умови для природного випаровування конденсату.
Значення теплоізоляції

На додаток до цього слід подбати про створення шару теплоізоляції, яким необхідно обладнати конструкцію димоходу. Таке рішення допоможе зменшити ризик утворення конденсату.

Те, в якому стані знаходяться димар, безпосередньо впливає на технічні параметри печі, а також визначає, наскільки безпечною і буде її і експлуатація. Тому необхідно проводити заходи щодо підтримки її в чистоті і стежити за тим, щоб стіни не покривалися значною кількістю сажі. Якщо монтаж димаря був виконаний з дотриманням усіх вимог технології, то вам не доведеться витрачати багато часу та сил на проведення чищення.


На що звернути увагу під час вибору печі?

• Щоб не розчаруватися у своєму рішенні, слід вибирати піч, орієнтуючись на наступні моменти. Якщо перед вами постало завдання купити буржуйку на дачу тривалого горіння, найкращим рішенням буде придбати обладнання, яке пропонує виробник. Якщо у вас є можливість купити апарат, виготовлений місцевими зварювальниками, слід відразу ж відмісти подібний варіант. Рівень професіоналізму таких умільців дозволяє лише досягти зовнішньої подібності виробу, однак у плані якості вони не можуть дотриматись необхідних вимог. Причина цього полягає в тому, що при виготовленні печі використовується не звичайне зварювання, а складніша технологія. Якщо ж ви купите виріб, створений силами таких майстрів, то при взаємодії з критичними температурами конструкція такої печі почне досить скоро руйнуватися.

• У той же час важливим критерієм є ціна каміна. Якщо розглядати асортимент компаній, що спеціалізуються на випуску подібних опалювальних установок, то у них можна знайти широкий вибір подібних агрегатів, що відрізняються за різними параметрами.


Буржуйку Ви можете купити на сайті компанії «Vesuvi» (vesuvi-pechi.com.ua). Ми пропонуємо вам буржуйку за приємними цінами. Наші фахівці не тільки реалізують опалювальні прилади, а й завжди готові проконсультувати вас щодо догляду за піччю. З компанією «Vesuvi» ваша піч даруватиме вам тільки тепло і ніяких проблем.

 

Покупцеві продукції "Vesuvi" можна проконсультуватися за номером:

(067) 921-95-30

(063) 168-39-79

(095) 921-42-84

Або просто залиште заявку на сайті. Ми зв'яжемося з Вами так швидко, як тільки зможемо.


Поделитесь:


Напишите коментарий