Баня та сауна. Ароматерапія в сауні.

Про користь цієї процедури в момент відвідування сауни написано стільки, що отримати перевірену та вичерпну інформацію з цього питання не є проблемою. Це не тільки дозволяє покращити здоров'я, а й дарує приємні емоції та незабутні відчуття, яких нам часто так не вистачає.


Одним словом, допомагає зняти негатив.
Втім, найчастіше в сауні застосовують аромати, які використовуються для виправлення здоров'я під час інгаляцій. Це не має сенсу. Відповідно щоб поєднати задоволення і користь треба враховувати, який ефект ви хочете отримати.  Наприклад, у період ГРВІ відмінно допомагають ялицевий, ялівцевий та евкаліптовий віник. Адже віники з хвої чудово борються із застудними захворюваннями та мікроорганізмами, що їх викликають.


Якщо ви не плануєте під час відвідування сауни користуватися віниками, то чудовим вибором стануть ефірні олії. Пам'ятайте, що в гарячу воду, приготовану для кам'янки, достатньо крапнути кілька крапель і ароматний пар по всій парній забезпечена.Але досвідчені банщики знають, що найкорисніший і найприємніший аромат дає віник, причому неважливо, якому саме ви віддаєте перевагу: листяному або хвойному. Кожен запах неповторний та унікальний, але при цьому натуральний, природний та цілющий. Завжди можна вибрати щось на власний смак.
 
Замовити кам'янку з кожухом ви можете у нас на сайті: http://surl.li/aopkm
Потрібен турбобулер'ян? Можете замовити за посиланням: http://surl.li/aojq
Потрібен димар? Зробимо за гарною ціною: https://vesuvi-pechi.com.ua/dumohody/
 
Також наші номери телефону:
(067) 921-95-30
(050) 913-79-35


Поделитесь:


Напишите коментарий