Булер'яни з примусовою конвекцією

Булер'яни з примусовою конвекцією – це оптимальне вирішення проблем опалення приміщень із перегородками, теплиць, виробничих ангарів складної конструкції за рахунок примусової конвекції повітря.

Булер'яни давно застосовуються в опаленні житлових і виробничих приміщень, але є один недолік - нерівномірний розподіл температури. За допомогою булер'яну та додаткового обладнання (вентилятор, підставка) можна опалити найскладніші конструкції, теплиці і т.д.
Піч булер'ян має в нижній частині спеціальну камеру, в яку надходить прохолодне повітря, там воно нагрівається і направляючими трубами проходить через котел, нагрівається, і далі розподіляється по приміщенню. А завдяки примусовому надуву за допомогою вентилятора пришвидшується потік повітря через підставку. Завдяки цьому прискорюється відведення тепла від котла, і при цьому повітря в приміщенні рівномірно розподіляється по тепловому навантаженню.

 Переваги булер'яну з вентилятором:

  • Швидкий та рівномірний розподіл температури завдяки примусовій конвекції.
  • Піч обдувається вентилятором і не перегрівається, менш ймовірно отримати опік від опалювального приладу.
  • Збільшується термін експлуатації булер'яну в кілька разів, оскільки не відбувається перегрівання печі.
  • Універсальність конструкції. Можливо використовувати булер'ян у режимі тривалого горіння, але при необхідності швидко прогріти приміщення – підключити вентилятор.

 

Також необхідно звернути увагу на недоліки печей з вентилятором:

  • температура прогрітого повітря з конвекційних труб нижче на кілька градусів, ніж у булер'яну без вентилятора в режимі тління;

  • примусова конвекція опалювального агрегату знижує температуру в камері згоряння та камері допалу, що тягне за собою зниження ККД згоряння дров.Компанія «Vesuvi» (vesuvi-pechi.com.ua) пропонує вам купити турбобулер'ян за приємними цінами. Ми гарантуємо високу якість продукції, тому в ваших оселях завжди буде тепло. Наші фахівці не тільки реалізують опалювальні прилади, а й завжди готові проконсультувати вас щодо догляду за піччю. З компанією «Vesuvi» ваша піч даруватиме вам тільки тепло і ніяких проблем.


Покупцеві продукції "Vesuvi" можна проконсультуватися за номером:

(067) 921-95-30

(063) 168-39-79

(095) 921-42-84

Або просто залиште заявку на сайті. Ми зв'яжемося з Вами так швидко, як тільки зможемо.


Поделитесь:


Напишите коментарий