Сауна дивовижно знімає стрес!

Важливо, особливо в нинішніх умовах життя і те що, сауна і російська лазня є чудовими заспокійливими. Вони стануть справжніми антидепресантами для нервової системи сучасної людини. Вчені з'ясували, що при регулярних походах в сауну поліпшується швидкість реакцій організму, а також відновлюється балансування і координація рухів.

Але щоб сауна пішла вам тільки на користь, і поліпшила, а не зіпсувала настрій, при її відвідуванні необхідно дотримуватися кількох вимог.
Виконуючи нескладні поради, наведені нижче, ви зможете отримати максимальний ефект від сеансу сауно-терапії.

 

  1. Для того щоб налаштуватися на певний лад бажано використовувати різні трави або ароматичні ефірні масла. Наприклад, настої м'яти, евкаліпта або хвої не тільки освіжать повітря, але і допоможуть впоратися з простудними захворюваннями, нежиттю.
  2. Варто враховувати, що похід в сауну активізує діяльність всієї серцево-судинної системи. Це пов'язано з впливом екстремально високих температур на організм. Але для здорового серця таке навантаження вкрай корисне і є своєрідною зарядкою. А ось при наявності підвищеного артеріального тиску або захворювань серця сеанс у парильні не повинен перевищувати десяти хвилин, причому звикати до спеки треба поступово.
  3. Це порада для працівників розумової праці. Перевірено на практиці, що відвідування сауни часто допомагає вирішити складні, що здавалися нездійсненними завдання. Це не дивно, адже при поліпшенні кровообігу мозок збагачується киснем, а судини стають більш еластичними і міцними.
  4. Незважаючи на поширену традицію, після баньки випити пива, якщо ви хочете, щоб парні процедури дійсно пішли на користь, а не на шкоду, не вживайте ніяких спиртовмісних напоїв! Вживати можна тільки безалкогольні рідини, серед яких найкращою залишається проста вода.
  5. Для загального оздоровлення організму, загартовування, зміцнення серця і судин, медики рекомендують після парної зануритися в басейн з прохолодною водою або прийняти освіжаючий душ.

 

Компанія «Vesuvi» (vesuvi-pechi.com.ua) пропонує вам купити піч для бані або сауни за приємними цінами. Ми гарантуємо високу якість продукції, тому в ваших оселях завжди буде тепло. Наші фахівці не тільки реалізують опалювальні прилади, а й завжди готові проконсультувати вас щодо догляду за піччю. З компанією «Vesuvi» ваша піч даруватиме вам тільки тепло і ніяких проблем.


Покупцеві продукції "Vesuvi" можна проконсультуватися за номером:

(067) 921-95-30

(063) 168-39-79

(095) 921-42-84

Або просто залиште заявку на сайті. Ми зв'яжемося з Вами так швидко, як тільки зможемо.


Поделитесь:


Напишите коментарий