Скільки дров потрібно для булерьянів?

Вкрай важливе завдання для кожного власника печі типу булерьян, купити необхідну кількість палива для опалення приміщення на протязі всього холодного сезону. В даному випадку також є свої нюанси. По-перше, потрібно правильно вибрати пальне, якщо ви візьмете недозволене паливо і будете топити їм булерьян, ціна ремонту вийде значно дорожче економії на якісній деревині або торфобрикетах. По-друге, нікому не хочеться раптово опинитися в холодний період часу без палива, але і зайві витрати нікому не потрібні. Тому якщо ви вирішили встановити у себе вдома булерьян, купити в Києві який вам пропонує компанія «Vesuvi», обов'язково прорахуйте необхідну кількість дров або торфобрикетів на весь сезон.

На що потрібно звертати увагу при розрахунку?

Якщо ви вирішили самостійно розрахувати кількість необхідного палива, вам обов'язково потрібно знати критерії, за якими необхідно проводити розрахунок. Для цього вам знадобиться врахувати наступні нюанси:

  • Тип використовуваного палива (дрова, тріска, картон, пелети, торфобрикети);
  • Утеплення будинку;
  • Квадратура приміщення, яку необхідно опалювати;
  • Вологість пального;
  • Середня температура в холодну пору року.
Стандартна піч типу Bullerjan, при піврічному опалювальному сезоні і площі будинку 100 м2 споживає близько 10 м3 дров. Однак знову ж таки потрібно враховувати їх вологість і температуру за вікном, адже колись витрата буде трохи вище, а колись - трохи нижче.

Існують і маленькі хитрощі, які дозволять знизити кількість витрат  пального. В першу чергу - підсушування. Якщо ви топіте піч булерьян дровами, менша вологість матеріалу дозволить йому краще розгоратися і тліти (принцип дії обігрівального приладу типу Buller заснований саме на тлінні). Якщо ви вирішили для буллер купити дрова, обов'язково запасіться і відходами деревного виробництва. Тріска і кора коштують набагато дешевше, а горять не гірше і тепловіддача від них дуже хороша.
Компанія «Vesuvi» (vesuvi-pechi.com.ua) пропонує вам купити булерьян за приємними цінами. Ми гарантуємо високу якість продукції, тому в ваших оселях завжди буде тепло. Наші фахівці не тільки реалізують опалювальні прилади, а й завжди готові проконсультувати вас щодо догляду за піччю. З компанією «Vesuvi» ваш булерьян даруватиме вам тільки тепло і ніяких проблем.


Покупцеві продукції "Vesuvi" можна проконсультуватися за номером:

(067) 921-95-30

(063) 168-39-79

(095) 921-42-84

Або просто залиште заявку на сайті. Ми зв'яжемося з Вами так швидко, як тільки зможемо.


Поделитесь:


Напишите коментарий